Top Model wraca z 9. edycją!

Top Model wraca z 9. edycją!

Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa oraz rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W dodatku będzie można zobaczyć sporo cenionych w świecie mody osobistości, jak chociażby redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i światowej sławy fotografowie.

Tym razem w szranki staje 14 osób, wśród których są także osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w kolorze złota jury przyznaje tej osobie, której możliwości do bycia modelem są największe, dzięki czemu taki uczestnik bezpośrednio ląduje w domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze to ocena użytkowników Internetu, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiast trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

O czym jest Top Model?

Program stawia sobie za cel zaoferować możliwość rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc co roku zgłasza się spora ilość zainteresowanych osób. W odcinkach na uczestników będą czekać różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który zawodnik opuszcza program w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek a do tego okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizujących przyszłych modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie dziewiątym zwycięzcą programu. O zwycięstwo walczy dużo interesujących modelek i modeli, więc bez wątpienia warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.