Wynik remisowy na Old Trafford. Dobry wynik dla zespołu Milanu

Nożna piłka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportowych dyscyplin na całym świecie i to niezaprzeczalny fakt. Prawie co dzień przed telewizorami zasiada mnóstwo sympatyków, którzy mają marzenie podziwiać swoich graczy na boisku. Między innymi z tego powodu stworzone zostały różnego rodzaju zmagania, które zrzeszają najbardziej uzdolnione drużyny w całej Europie. Na ten moment najciekawszymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To właśnie tam można oglądać najzdolniejsze kluby europejskie poprzedniego sezonu. Jest jednak też Liga Europy, gdzie rywalizują między sobą nieco słabsze kluby. To jednak nie oznacza, iż Liga Europy jest mało emocji. Grane w tych rozgrywkach mecze bardzo często są niezwykle przepełnione emocjami i możemy zobaczyć dużo trafień. W pisanym właśnie artykule chcemy skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwa kluby, które niegdyś odnosiły triumfy w Europie, a teraz koncentrują się nad przywróceniem własnej marki.

Zdaniem sporej grupy ekspertów jest to jedna z najciekawszych par 1/8 finału turnieju Ligi Europejskiej. Jedynym mankamentem tego pojedynku jest to, że sympatycy nie mają szansy podziwiać go na żywo z krzesełek stadionowych. Świetnie to starcie zaczęli gracze Milanu. wicelider Premier League mizernie rozpoczął to starcie i ekipa z Mediolanu chciała prędko wykorzystać to. AC Milan w trakcie pierwszych piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te trafienia nie zostały jednak zaakceptowane. Sędzia tego pojedynku dwukrotnie anulował bramki zawodników z Mediolanu. W premierowej połowie kibice przed telewizorami nie mieli okazji zobaczyć goli. Bardzo dużo emocji było jednak w drugiej połowie. Kolejna połowa znacznie korzystniej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Niesamowitą formę po raz kolejny zaprezentował Fernandes. Idealnie dograł piłkę do Diallo, a on bez większego kłopotu wpakował futbolówkę do siatki AC Milan. Wyglądało na to, że Czerwone Diabły zatrzymają korzystny wynik do ostatnich minut meczu, ale Milan dał radę trafić na remis w ostatnich minutach. Dla Milanu trafienie upolował Kjaer i mecz skończył się remisem 1:1.