Fani sztuk walki mieli szansę oglądać niespodziewane zwycięstwa podczas trwania gali sztuk walki FAME MMA 14 w Tauron Arenie!

Fani sztuk walki mieli szansę oglądać niespodziewane zwycięstwa podczas trwania gali sztuk walki FAME MMA 14 w Tauron Arenie!

W ostatnich dziesięciu latach sztuki walki były bardzo popularne w Polsce i to z całą pewnością. Pierwszymi organizatorami pojedynków MMA w naszym kraju byli Lewandowski i Kawulski, którzy stworzyli federację KSW. Z całą pewnością do tej dyscypliny sportowej sporo fanów skusiła walka Pudzianowskiego Mariusza z Marcinem Najmanem w roku 2009. Wymiana dyscypliny sportowej przez Pudziana na MMA z całą pewnością była niespodziewana. Każdy bardzo chciał podziwiać w walce wielokrotnego mistrza świata Strongmenów a sporo ekspertów sportowych było zaintrygowanych tym zdarzeniem. W Polsce z biegiem lat rosła rozpoznawalność sportów walki i na skutek tego powstała federacja FAME MMA.

Osoby, które znane są w mediach społecznościowych toczą pojedynki między sobą w ramach organizacji FAME. To, że jest naprawdę duże zaciekawienie tego typu rywalizacją można było zauważyć już od samego początku federacji. Każda organizowana gala przebijała rekordy sprzedaży, jeśli zerkniemy na wykupione Pay Per View. Na hali w Krakowie w ubiegłą sobotę odbywała się czternasta edycja FAME MMA. Mnóstwo intrygujących walk rozpisali dla swoich sympatyków szefowie federacji FAME. Pojedynkiem wieczoru gali FAME 14 było starcie między Mateuszem Trąbką, a Gimperem. Trzeba mieć na uwadze fakt, że poziom sportowy każdego starcia był bardzo wysoki. Zauważyć możemy wyższe umiejętności u konkretnych gwiazd przy kolejnych odsłonach FAME MMA, wpływa na jakość widowiska. Na starcie wieczoru, kiedy lepiej przygotowany był Mateusz Trąbka czekali fani sportów kontaktowych. Następna edycja FAME MMA potencjalnie odbędzie się we wrześniu. Federacja FAME MMA zdążyła już obwieścić sporo rozpoznawalnych nazwisk, które stoczyć mają starcia w octagonie na ten rok kalendarzowy. Należy oczekiwać na następne gale FAME, gdyż to jest fantastyczne show.