Porywające spotkanie na początku zmagań Ekstraklasy! Sporo goli i triumf wicemistrza Polski z graczami gliwickiego Piasta!

Porywające spotkanie na początku zmagań Ekstraklasy! Sporo goli i triumf wicemistrza Polski z graczami gliwickiego Piasta!

Niesamowite spotkanie na boisku gliwickiego Piasta otrzymali szansę by podziwiać kibice piłkarscy. Lokalna drużyna Piasta Gliwice w niedziele podejmowała na własnym stadionie piłkarzy Rakowa Częstochowa. Musimy wziąć pod uwagę to, że to było naprawdę silne zestawienie jak na otwierającą kolejkę nowego sezonu polskich zmagań piłkarskich. Każdy fan futbolu w naszym kraju bez najmniejszych wątpliwości był zachwycony z oglądania tego starcia. Trzeba zdać sobie z tego sprawę, że obie drużyny były bardzo blisko pełnej puli punktów, a podczas tego starcia mieliśmy szansę obejrzeć pięć goli. W finalnym rozrachunku to reprezentanci ekipy wicemistrza Ekstraklasy mogli się radować z premierowej wygranej w świeżo rozpoczętym sezonie polskiej ligi. Gracze Piasta na pierwsze zwycięstwo będą musieli poczekać przynajmniej do następnego tygodnia, gdyż odnotowali przegraną rezultatem 2:3. Ich przeciwnikami w przyszłą sobotę będą piłkarze Stali z Mielca. z pewnością Zawodnicy szkoleniowca Fornalika będą pragnęli się odkuć po porażce w inaugurującej kolejce kolejnego sezonu PKO Ekstraklasy.