Przedstawiona przez Rafała piosenka za kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Niewesoły koniec epizodu Brzozowskiego na Eurowizji.

Przedstawiona przez Rafała piosenka za kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Niewesoły koniec epizodu Brzozowskiego na Eurowizji.

Dobrze wiedzieć o tym, że Polska zwykle nie urzekała widzów podczas konkursu Eurowizji. Naszym największym osiągnięciem zwykle jest kwalifikacja do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy końcowe miejsca. W roku zeszłym Eurowizję przełożono, ponieważ rozprzestrzeniała się pandemia koronawirusa, która załamała nie jedynie Stary Kontynent, lecz też całą planetę. Ambasadorem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał chęć zafascynować sympatyków muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Wielu reporterów nie było zadowolonych z wybrania przedstawiciela Polski, jednak finalnie do zmiany nie doszło. Niestety kolejny raz musieliśmy pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski, który był reprezentantem naszego narodu podczas turnieju Eurowizji nie skokietował widzów i z powodu tego odpadł na etapie półmetku 65. turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z naszego kraju bez cienia wątpliwości są już bardzo znużeni tego rodzaju obrotem spraw. "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc słaba i należy to przyznać. W tym kawałku nie było niczego fascynującego, co mogłoby wprawić w zachwycenie fanów muzyki w Europie. Jest to następna edycja turnieju Eurowizji, podczas którego przedstawiciel Polski nie umie dostać się do fazy finałowej. Bez żadnego kłopotu można zrozumieć to, iż od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli naszego państwa na konkurs Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Musimy więc liczyć na to, iż w przyszłych latach Polska będzie mógł awansować do starcia finałowego o zwycięstwo w konkursie piosenki europejskiej. W tego rodzaju przypadku bardzo kluczowe jest to, aby dobrać prawidłowego przedstawiciela, który będzie potrafił zemocjonować europejską widownię. W sytuacji przeciwnej znów nie będziemy mieć szans do finałowego występu podczas konkursu piosenki europejskiej.