Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20 miał miejsce wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i bezustannie jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu różnych mediów. Po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA był to pierwszy wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Podczas rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, w oparciu upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są chętniej po stronie Elżbiety II oraz reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie da się ukryć, iż poparcie jest niezwykle odmienne, zależnie od . Brytyjskie media podkreślają, iż w przypadku gdy Meghan i Harry pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili ostatecznie swoją możliwość. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła także motyw myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali 4 znawców interpretujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawniejszy sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, sugerując przy tym Winfrey subiektywizm natomiast Meghan Markle wykorzystywanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten oglądało średnio ponad milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja była wtedy wiceliderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Uwzględniając niesłychane rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wiele razy. Niewątpliwie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas omawiany.