Szkoleniowiec Sousa Paulo podał do mediów w tym tygodniu listę graczy reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru piłkarzy odstrzelonych z polskiego zespołu!

Szkoleniowiec Sousa Paulo podał do mediów w tym tygodniu listę graczy reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru piłkarzy odstrzelonych z polskiego zespołu!

Duża ilość młodych graczy, których zamierzeniem życiowym są występy profesjonalne w nożną piłkę myśli o występie w rozgrywkach. Nożna piłka to w chwili obecnej najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na świecie i nie jest to niespodzianką. Od maleńkości zawodnicy pod to się przygotowują, żeby w przyszłości występować w spotkaniach na najwybitniejszych stadionach światowego futbolu. Należy jednakże o tym wiedzieć, że ścieżka do stania się zawodnikiem do prostych nie należy i zmusza do wielu poświęceń. Młodociani chłopcy, którym powiodło się bardzo często budzą z reguły animozję oraz tym samym podziw pośród swoich bliskich. W przyszłym miesiącu startować będą Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce, w których będą brać udział 24 drużyny. To bez żadnych wątpliwości oznacza, iż na wielbicieli nożnej piłki czekają podwyższone doznania. Turniej europejskiego czempionatu grany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez wątpienia staniemy się obserwatorami sporej liczby trafień oraz pojedynków piłki nożnej. W dzisiejszym wpisie z kolei pragniemy zwrócić uwagę na kadrze naszego kraju, ponieważ selekcjoner Paulo Sousa opracował listę graczy na pojedynki mistrzostw Starego Kontynentu.

Opracowanie listy graczy na wielkiej rangi turnieje jak na przykład Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy od wielu lat obudzić potrafi pośród sympatyków piłkarskich a także dziennikarzy sportowych bardzo duże emocje w naszym kraju. Bardzo często trafiały się w takich momentach niespodzianki, które nie każdemu przypadły do gustu. Bardzo podobnie było w tym przypadku. Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił piłkarzy listę i bez cienia wątpliwości wielkim zdziwieniem był brak w narodowej kadrze Grosickiego, który przez niemal dekadę stanowił potęgę naszej reprezentacji. Od paru miesięcy piłkarz West Bromwich Albion nie gra często i to jest podstawowym powodem tego, że selekcjoner Sousa nie miał chęci powołać Kamila do składu narodowej drużyny piłkarskiej na europejski czempionat. Teoretycznie posiadamy naprawdę kadrę narodową, która powalczyć może o wysoki rezultat na Mistrzostwach Europy. Pozostaje nam więc oczekiwać na pierwszy mecz Starego Kontynentu mistrzostw, w którym reprezentacja Polski będzie grać ze Słowakami.