Szymański Damian ustrzelił bramkę i stał się herosem Polski! Niesamowite doznania w ostatnich minutach batalii z zespołem Anglii!

Szymański Damian ustrzelił bramkę i stał się herosem Polski! Niesamowite doznania w ostatnich minutach batalii z zespołem Anglii!

Od niespełna dekady dostrzegamy to, iż polska drużyna narodowa rozgrywająca mecze na Narodowym jest naprawdę ciężka do pokonania. Rzeczywiście naprawdę rzadko przegrywamy na tym obiekcie i należy przyznać, iż ogromna w tym zasługa kibiców piłkarskich z Polski. W dzień, gdy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesełka nasi reprezentanci dostają nadwyżkowego zastrzyku umiejętności. W kwalifikacjach do mundialu gracze trenera Paulo Sousy spisują się do tej chwili dobrze, lecz ich forma oddalona jest od perfekcji. Na wieczór w środę polskich graczy czekał bardzo trudny sprawdzian, jakim z całą pewnością był mecz z kadrą Anglii. Każdy piłkarski wielbiciel z naszego kraju jest świadomy tego, jak trudnym rywalem w historii pojedynków polskiej drużyny narodowej są angielscy piłkarze. Nie było miejsca na wątpliwości w sytuacji jak ta, ponieważ najważniejsze było zgarnięcie jak największej liczby oczek.

Przed tym pojedynkiem narodowa drużyna Polski była od początku skazana na przegraną. Należy bez wątpienia wziąć pod uwagę to, iż zawodnicy z Polski zazwyczaj bardzo mocno mobilizują się na spotkania z o wiele mocniejszymi. Podczas tej batalii było identycznie i trzeba wziąć pod uwagę, przez spory czas mogliśmy nawet pomyśleć, iż nasza reprezentacja może walczyć o triumf z drużyną narodową Anglii. dla narodowej kadry Polski to było naprawdę trudne 90 minut i bez wątpienia warto ich chwalić za rywalizację do końca meczu. Wydawało się, że to może być koniec nadziei o dobrym wyniku, w momencie, kiedy gola w 80 min. strzelił Kane Harry. Polska narodowa kadra do ostatnich minut spotkania szukała okazji do zdobycia bramki i nie zamierzała się poddać. W dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia bramkę na wagę wyniku remisowego strzelił piłkarz AEK Ateny Szymański Damian. To była bez cienia wątpliwości cudowna chwila w przypadku tego młodego zawodnika. Narodowa kadra Polska finalnie była w stanie wywalczyć korzystny rezultat na warszawskim stadionie podczas meczu z angielską narodową drużyną i w ten sposób w dalszym ciągu ma ogromne szanse na promocję do katarskich mistrzostw świata.