Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 zobaczymy po ostatnim wyścigu kończącego się sezonu! Wspaniałe doznania oraz triumf Hamiltona podczas rundy w Arabii Saudyjskiej!

Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 zobaczymy po ostatnim wyścigu kończącego się sezonu! Wspaniałe doznania oraz triumf Hamiltona podczas rundy w Arabii Saudyjskiej!

Pozostał tylko już jeden wyścig do końca w tej chwili trwającego sezonu F1, a kibice tego sportu dalej nie znają odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. Od naprawdę wielu lat nie przytrafiło się tak w wyścigach w Formule 1, aby zwycięzce światowych mistrzostw poznać dopiero pod koniec finałowego wyścigu sezonu. Bez żadnych wątpliwości pod tym względem obecnie trwający sezon jest rewelacyjny. Trzeba podkreślić fakt, że w aktualnym sezonie jedynie dwóch zawodników liczyło się w trakcie walki o tytuł mistrzowski. Tutaj mowa oczywiście o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa oraz Maxie Verstappenenie z zespołu RB Racing. W obecnym sezonie w dalszym ciągu aktualny czempion spotkał rywala, który zdołał walczyć z nim. Wciąż panujący mistrz świata podczas Grand Prix Arabii Saudyjskiej miał możliwość, by zrównać się sumą punktów z kierowcom z Holandii i oczywiście ta sztuka wyszła mu. Dzięki rozstrzygnięciom z poprzedniego wyścigu o zdobyciu tytułu mistrzowskiego F1 będzie decydować ostatnie starcie obecnego sezonu.

Forma wyżej wspomnianych zawodników na przestrzeni całego sezonu była niezwykła i tego nie da się ukryć. Już na początku sezonu dwaj zawodnicy stanowczo odskoczyli reszcie stawki i udowodnili im, kto tak naprawdę liczy się w walce o tytuł mistrzowski F1. Inni kierowcy mogli wyłącznie obserwować ich zmagania o zwycięstwa w kolejnych wyścigach i rozważać kto z tej dwójki finalnie sięgnie po tytuł mistrzowski Formuły 1. Trzeba w tym miejscu pamiętać, że podczas aktualnego sezonu było mnóstwo emocji i naprawdę często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi zawodnikami. Obaj kierowcy mimo ogromnych emocji wypowiadają się o sobie z wielkim respektem i podkreślają, że w nadchodzącym wyścigu po wygraną sięgnie lepszy zawodnik. To, iż rywalizacja o mistrzowski tytuł F1 rozwiąże się dopiero w trakcie ostatniego wyścigu sezonu jest bez najmniejszych wątpliwości wyjątkowy dla każdego fana sportów motorowych. Z całą pewnością ostatni wyścig w tym sezonie Formuły 1 może nam zapewnić mnóstwo doznań. Na decydujące zakończenie pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi kierowcami pozostaje nam więc jedynie czekać.